تبلیغات
همای صیادان فوتبال قشم - شاهکار پشت شاهکار ...
تاریخ : سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 | 12:19 ب.ظ | نویسنده :

 

تا امروز فکر می کردیم مسئولین هیئت فوتبال در فعالیت های اجرایی خوب عمل نمی کنند ولی با ارایه لیست پدیده ها ( ؟! )  در سایت هیئت فوتبال (http://footballqeshm.com/ ) مشخص شد مسئولین هیئت فوتبال سواد کافی فوتبالی نیز ندارند.

آخر کجا این بازیکنانی که سالهاست در لیگ بازی می کنند را می توان پدیده محسوب کرد ؟ یعنی آیا می توان به اینیستا – رونالدو – مسی – فابرگاس – راموس – گفت پدیده ؟

یعنی هر ساله به پدیده جهان توپ طلا می دهند یا بهترین بازیکن جهان ؟

این لیست که ارائه کردید هیچکدام پدیده نیستند.اینها از بهترین بازیکنان لیگ هستند.

ضمنا کمی انصاف داشته باشید تیم شناورسازی جز چهار تیم لیگ شده است آیا این تیم یک بازیکن خوب نداشته است ؟ یعنی اینقدر بی تفاوتی نسبت به شناورسازی و احساسات مردم پی پشت؟

آیا فرحان غنی دروازه بان 17 شهریور  با 18 سال سن  را ندید ؟ دروازه بانی که در  17 بازی هفده شهریور فقط 11 گل خورد و بیش از 8 کلین شیت داشت .

با احترام به بازیکنانی که در لیست هستند ؛

از تیم امیدان توحید سوزا که ترس سقوط داشت 4 بازیکن در لیست هستند و از شاهین که رتبه اش بهتر از امیدان بوده است هیچ بازیکنی وجود ندارد و مهمتر از همه اینکه از تیم وحدت خلیج فارس و هفده شهریور که به فینال راه یافته اند  روی هم 3 بازیکن ؟

این اسامی که نوشته اید اصلا قابل درک نیست محمد شریف صالحی  25 ساله رادیدید ولی محمد تورنگ 24 ساله و ستاره هما از نظر مردم کوویی را ندیدید.

طیب زارعی مصدوم که جمعا شاید 7 بازی انجام داده است و حتی خودش هم از بازی اش در لیگ امسال راضی نیست در لیست است اما عبدالجواد عقیلی جوان وجود خارجی ندارد.

از تیم پاس که فقط دو امتیاز تا سقوط فاصله داشت دو بازیکن در لیست است از تیم استقلال رمچاه که فقط دو امتیاز با صعود فاصله دارد هیچ بازیکنی نیست.

عارف تراز بازیکن شناورسازی  تقریبا 8 بازی فوق العاده انجام داد و بعد رفت واسه لیگ استانی؛ اسم این بازیکن در لیست نیست ولی یحیی نساجی و اسماعیل کمات و امین تلنگ که 5 بازی با کیفیت انجام داده اند در لیست شما هستند .

اصلا ملاک شما برای کاندید کردن بازیکنان هم مشخص نیست.

روحیه هرچی بازیکن با کیفیت هست را خراب کردید .

عدالت ؟ پر پر پر .عدالت نیست. والسلام

اینجا فقط ظلم حکمفرماست.